top of page

NAŠE SLUŽBY

Ponúkame kompletné elektroinštalačné práce pre byty, rodinné domy, malý bytové domy ako i menšie polyfunkčné objekty určené na podnikanie. Naše služby zahŕňajú všetko od rekonštrukcie a údržby elektroinštalácií, cez zapojenie a montáž elektrických zariadení až po opravu a výmenu.

 

Všetci naši zamestnanci sú skúsení profesionáli, ktorí spĺňajú náročné podmienky a majú oprávnenie pracovať s elektrinou.

montáž-elektriny.png
MONTÁŽ ELEKTRICKÝCH ZARIADENÍ

V priestoroch budov sa nachádza veľké množstvo elektrických zariadení, ktoré je nutné správne zapojiť. Pri nedbanlivej montáži sa môžu veľmi rýchlo objaviť problémy často vedúce ku katastrofálnym následkom. Ak však zveríte túto montáž zamestnancom ELTREND, získate záruku dobre odvedenej práce a elektriny pod kontrolou.

V rámci montáže elektrických zariadení poskytujeme:

 

  • zapojenie elektrického sporáka,

  • zapojenie zásuviek,

  • zapojenie vypínačov,

  • zapojenie svietidiel a lustrov,

  • zapojenie ventilátora,

  • zapojenie rozvádzača,

  • zapojenie digestora.

údržba-elektroinstalácie.png

REKONŠTRUKCIA A ÚDRŽBA
ELEKTROINŠTALÁCIÍ

Ak máte podozrenie na problém s elektrinou, bývate v staršom dome alebo byte a na elektroinštalácie v ňom sa nikto nepozrel už niekoľko rokov, mali by ste byť obozretní.

 

Aj zo zdanlivo nevinných problémov sa môže vykľuť požiar či široké poškodenie elektrických rozvodov.

Špecializovaní zamestnanci ELTREND vyriešia vaše problémy a zabezpečia rekonštrukciu a údržbu elektroinštalácií vo vašom byte, rodinnom dome, ale tiež v malých bytových domov či menších polyfunkčných objektov určených na podnikanie.

oprava-elektro.png

OPRAVY ELEKTROINŠTALÁCIÍ SVETIEL A ZÁSUVIEK

Zásuvky vydávajú podozrivé zvuky a svetlá zvláštne blikajú? Aj keď sa to môže zdať ako banalita, takéto “drobné” problémy výrazne zvyšujú riziko požiaru. Problémy s elektrinou, akokoľvek malé, netreba podceňovať. Pri našej práci sa nám neraz stalo, že podozrivou zásuvkou boli ukryté obhorené drôty, ktoré mohli spôsobiť veľké komplikácie. 

 

Pri oprave elektroinštalácií zásuviek a svetiel sa zameriavame na:

 

  • výmenu starých vodičov/káblov, 

  • výmenu starých poistiek a ističov,

  • výmenu elektrických zásuviek, svietidiel, vypínačov, krabíc, rozvádzačov, prívodných káblov.

poruchova-sluzba.png

PORUCHOVÁ SLUŽBA PRI ZÁVADÁCH ELEKTRICKÝCH ZARIADENÍ

Pri akomkoľvek podozrení závady elektrického zariadenia neodporúčame neodbornú manipuláciu. Takéto zaobchádzanie môže mať fatálne následky.

Spoľahnite sa radšej na ľudí, ktorí majú odborné znalosti a vedia profesionálne opraviť akékoľvek poruchy elektronických zariadení vo vašom byte, či dome.

Poruchové výjazdy zabezpečíme každý deň v rámci pracovnej doby, prípadne po dohode na tel. čísle 0949 490 350.

bottom of page